h

Voorbereiding congres

7 september 2023

Voorbereiding congres

Foto: SP Zaanstreek / SP Zaanstreek/ Anna de Groot

De SP Zaanstreek is alweer druk bezig met de voorbereiding van de Tweede Kamerverkiezingen van 22 november 2023. Op 6 september 2023 was er de ALV (Algemene Ledenvergadering) in buurthuis Het Brandtweer in Koog aan de Zaan. We bespraken het concept- verkiezingsprogramma en de concept- kandidatenlijst.

Foto: SP Zaanstreek / SP Zaanstreek/ Anna de Groot

De leden waren tevreden over de inhoud van het verkiezingsprogramma. Twee leden waren zelfs dolenthousiast. Toch waren er ook programmapunten waarover pittige discussies werden gevoerd.

Foto: SP Zaanstreek / SP Zaanstreek/ Anna de Groot

Met de uitkomsten van deze discussies gaan we aan de slag. Onze voorzitter bespreekt ze in de regio. Op het congres van 23 september 2023 zullen dan het verkiezingsprogramma en de kandidatenlijst - uiteraard met enkele belangrijke wijzigingen - worden aangenomen. Per slot van rekening zijn in de SP de leden de baas en gaat het om een democratisch proces.

Foto: SP Zaanstreek / SP Zaanstreek/ Anna de Groot

Vijf van onze leden gaan naar het congres. Onze afdeling mag zes leden afvaardigen, dus er is nog plek! We zoeken nog een zesde congresganger. Namens de afdeling Zaanstreek zal er op het congres ook een spreker zijn. 

 

 

U bent hier